• +386 1 2410 800

  • info@filharmonija.si

Kdo je kdo

 

DIREKTORICA
mag. Marjetica Mahne
marjetica.mahne@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 816

 

POMOČNIK DIREKTORJA ZA ZBOR
dr. Borut Smrekar
borut.smrekar@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 826

 

POMOČNIK DIREKTORJA ZA ORKESTER
mag. Klemen Hvala
klemen.hvala@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 901

 

POSLOVNI VODJA PROGRAMA
Snježana Drevenšek
snjezana.drevensek@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 812

 

SVETOVALEC ZA PRAVNE ZADEVE
Vesna Dobelšek
vesna.dobelsek@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 803

 

POSLOVNA SEKRETARKA ZBORA SLOVENSKE FILHARMONIJE
Marina Zemljak
marina.zemljak@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 804

 

ORGANIZATORKA, ODDAJA DVORAN
Klavdija Erjavec
klavdija.erjavec@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 814

 

ARHIV SLOVENSKE FILHARMONIJE
Mateja Kralj
mateja.kralj@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 824

 

DRAMATURGINJI
Mateja Kostić
mateja.kostic@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 802

Aleksandra Korbar
aleksandra.korbar@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 825

 

MARKETING
Helena Gardina
marketing@filharmonija.si
+386 1 24 10 825

 

PRODAJA ABONMAJEV IN VSTOPNIC
Barbara Šinigoj
info@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 810

 

INŠPEKTOR ORKESTRA
Blaž Zupan
blaz.zupan@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 809
GSM: +386 41 334 259

 

KNJIGOVODJA
Karmen Rugani
karmen.rugani@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 818

 

OBRAČUN PLAČ
Taja Golčman
taja.golcman@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 808

 

RECEPTORKA
Lučka Miklič
lucka.miklic@filharmonija.si
TEL: +386 1 24 10 800, 24 10 822

 

TEHNIČNA DELAVCA
Marko Španić
tehnika@filharmonija.si
TEL: +386 41 751 453

Dušan Pušnik
tehnika@filharmonija.si
TEL: +386 41 334 255

Slovenska filharmonija
Nastavitve zasebnosti
Ime Omogočeno
Tehnični piškotki
Za uporabo te spletne strani uporabljamo naslednje tehnično zahtevane piškotke: wordpress_test_cookie,wordpress_logged_in_,wordpress_sec.
Piškotki
Za pravilno delovanja in boljšo uporabniško izkušnjo uporabljamo piškotke. Potrjeno strinjanje z uporabo piškotkov.
Google Analytics
Za izboljšanje naše spletne strani sledimo anonimiziranim uporabniškim informacijam.
x

Na naši stran uporabljamo piškotke za pravilno delovanje strani in beleženje obiskanosti strani. S strinjanjem nam dovolite uporabo piškotkov.

X