februar , 2020

08feb10:00KULTURNI PRAZNIK V SLOVENSKI FILHARMONIJITOLČEMO IN BRENKAMO10:00 Slovenska filharmonija, Dvorana Marjana Kozine, Kongresni trg 10Vrsta koncerta:Koncerti

KULTURNI PRAZNIK V SLOVENSKI FILHARMONIJI
8. februar 2020 ob 10.00 in ob 12.00, Dvorana Marjana Kozine, Slovenska filharmonija.

Leto odličnih koncertov je naokoli in zopet vas vabimo na Kulturni praznik v Slovensko filharmonijo.

Slovenska filharmonija in Slovenski tolkalni projekt ob kulturnem prazniku s tradicionalnim tolkalnim koncertom odpirata vrata mlademu glasbenemu občinstvu; tokrat z naslovom TOLČEMO IN BRENKAMO! Razigranim tolkalom Slovenskega tolkalnega projekta se bodo letos pridružile KITARE. Vseh vrst: akustične, električne …

Na koncertu boste izvedeli, koliko strun ima kitara, zakaj kitaristi redno hodijo na manikure, in da zvoke kitar v Španiji največkrat spremlja … kaj? Obeta se tudi srečelov – dobite lahko kitaro iz Kitarskega Salona Vadya.

Brezplačne vstopnice bodo na voljo od 29. januarja pri recepciji Slovenske filharmonije.

Praznujte kulturni praznik z nami!

Koncerte SToP podpira Ministrstvo za kulturo in Mestna občina Ljubljana.

Slovenski tolkalni projekt

Secured By miniOrange